Kalendarium

Kalendarz imprez

Ogłoszenia

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie zadań z zakresu usuwania, odbioru, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Zbąszynek w 2021 r.

Burmistrz Zbąszynka ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania zadań z zakresu usuwania, odbioru, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest.
Wnioski wraz z załącznikami należy składać w terminie do 31 grudnia 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Zbąszynku, pokój nr 7.
Zarządzenie Burmistrza Zbąszynka określające zasady udzielania dofinansowania oraz formularz wniosku wraz z załącznikami do pobrania (linki pod ogłoszeniem) lub siedzibie Urzędu Miejskiego w Zbąszynku – pokój nr 7
Wnioski będą rozpatrywane wg kolejności wpływu. Wnioski złożone po upływie wskazanego terminu nie będą rozpatrywane.
Dofinansowanie będzie udzielane w formie bezgotówkowej tj. poprzez sfinansowanie prac polegających na demontażu, odbieraniu, transporcie i unieszkodliwianiu wyrobów zawierających azbest. Dofinansowanie nie obejmuje kosztów wymiany pokrycia dachowego.
Wysokość dofinansowania wynosić będzie 40% kosztów zadania, pozostałe 60% kosztów pokrywane będą przez posiadacza wyrobów azbestowych.
Zadanie będzie realizowane w oparciu dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze. W przypadku nie uzyskania przez Gminę Zbąszynek dotacji z WFOŚiGW nabór wniosków zostanie unieważniony.
Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Zbąszynku – pokój
nr 7 lub pod numerem tel. 68 38 49 140 wew. 43
czytaj dalej

Nabór wniosków o przyznanie pomocy w naborze nr 2/2020

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła przypomina o możliwości składania do 5. listopada br. wniosków o przyznanie pomocy w naborze nr 2/2020 - Podejmowanie działalności gospodarczej oraz w naborze nr 3/2020 - Rozwijanie działalności gospodarczej.
Szczegóły na stronie internetowej www.lgdrk.pl

Ogłoszenie dotyczące zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Ogłoszenie dotyczące konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Zbąszynek z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok

Film promocyjny

Nowy harmonogram wywozu odpadów

Harmonogram dostępny do pobrania w załączniku.

Załączniki

Komunikat - odczyty wodomierzy

UWAGA!!
   Szanowni Państwo,
Ze względu na  panującą pandemię koronawirusa COVID-19 dbając o zdrowie naszych klientów oraz pracowników naszej firmy zawiadamiamy o wstrzymaniu dokonywania odczytów wodomierzy w związku z rocznym rozliczeniem dostawy wody i odprowadzenia ścieków.
Mieszkańcy, którzy chcą zostać rozliczeni, mogą samodzielnie odczytać stan wodomierza , a dane do 31-08-2020 podać telefonicznie: 068 3849465 w.21 lub e-mail: woda~@~zbaszynek~.~pl
Klienci, którzy nie podadzą stanu wodomierzy w wyznaczonym terminie, dokonują opłaty za dostawę wody i odprowadzenie ścieków wg. poprzedniego harmonogramu z zachowaniem 14-dniowego terminu zapłaty rozpoczynając od 01-09-2020 r.
 
Jak prawidłowo odczytać wodomierz?
Dokonując odczytu wodomierza należy podawać tylko czarne cyfry (czytane od lewej strony licznika), które oznaczają zużycie wody w pełnych metrach sześciennych.
Należy podać również:
  1. Imię i Nazwisko/ numer klienta,
  2. Adres punktu odczytu wodomierza.
 
 

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: Wykonanie 2 materiałów filmowych promujących Projekt pod nazwą: ”Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Zbąszynku”

Weź dofinansowanie z programu "Czyste Powietrze" - złóż e-wniosek przez Internet bez wychodzenia z domu

Zgodnie z zapowiedziami 10 czerwca 2020 r. uruchomiona została internetowa ścieżka składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”.
E-wnioski są już dostępne w serwisie gov.pl.
 
Teraz bez wychodzenia z domu można starać się o dotację na wymianę kopciuchów i termomodernizację domu. Wystarczy wejść na: www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-czyste-powietrze, wypełnić wniosek, dołączyć do niego wymagane załączniki i podpisać go korzystając z podpisu zaufanego lub kwalifikowanego potwierdzającego tożsamość wnioskodawcy.
 
Dla tych, którzy nie mają profilu zaufanego, nadal funkcjonuje dotychczasowa ścieżka. Przy tej opcji należy zalogować się na Portalu Beneficjenta dostępnym na stronie internetowej właściwego wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Należy wypełnić wniosek, który po wydrukowaniu i podpisaniu, wraz z załącznikami, trzeba dostarczyć w wersji papierowej do WFOŚiGW lub gminy.
czytaj dalej

Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu "Zdalna Szkoła+ w Gminie Zbąszynek"

1 2 3 4 5 6 ... 11 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego