Kalendarium

Kalendarz imprez

GALERIA SZTUKI

  • 03-10-2017

OFICJALNE OTWARCIE

W środę, 22 sierpnia br. odbyło się w ZOK-u oficjalnie otwarcie Galerii Sztuki pn. "Zbąszyneckie Atelier". Otwarcia dokonał Burmistrz Wiesław Czyczerski. Równie ważnym w tym dniu wydarzeniem był wernisaż wystawy malarstwa Pani Anieli Jenczak (mieszkanki Zbąszynka).
Burmistrz wraz z Dyrektor ZOK podziękowali malarce, wręczając symboliczne bukiety kwiatów - sama artystka pogratulowała pomysłu na otwarcie galerii, dziękując tym samym za możliwość wystawienia swoich prac i zorganizowanie wernisażu.
Uczestnicy wydarzenia mogli podziwiać ponad 40 prac lokalnej artystki, która swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła dopiero po ukończeniu 40 roku życia, czym udowodniła, że na rozwijanie swoich pasji - zawsze jest odpowiedni moment. Pani Aniela w swoim dorobku posiada już kilkadziesiąt obrazów (portrety, pejzaże i martwa natura). Każdy z gości otrzymał informator, w którym znalazły się wszystkie wystawowe obrazy wraz z krótkim opisem.
Dodatkowo, by oficjalnego otwarcia galerii stało się zadość - w holu powstał obraz, namalowany przez wszystkich dzisiejszych gości.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

12Galeria zdjęć: JUŻ PO WERNISAŻU

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
  

 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego