Kalendarium

Kalendarz imprez

Programy zdrowotne

Wzrok i słuch klasy II

Z uwagi na zawieszenie od marca br. zajęć dydaktyczno - wychowawczych w szkołach, realizacja gminnego programu wczesnego wykrywania wad słuchu i wzroku wśród uczniów klas I szkół podstawowych Gminy Zbąszynek w 2020 r. finansowanego ze środków budżetu Gminy Zbąszynek przy współfinansowaniu z LOW NFZ była niemożliwa do wykonania. Burmistrz Zbąszynka zwrócił się więc z zapytaniem do LOW NFZ, czy jest możliwa realizacja umowy na dofinansowanie programu, ale już z dziećmi klas II. 
Opowiedz funduszu była pozytywna. Tak więc odbyły się już spotkania w rodzicami dzieci szkół podstawowych w Kosieczynie, Dąbrówce Wlkp. i Zbąszynka w sprawie zasad i harmonogramu realizacji badań słuch i wzroku przez NZOZ Specjalistyczne Gabinety Lekarskie „PAEON” s.c. z siedziba w Zbąszynku przy ul. Chrobrego 13. Po wyrażeniu zgody rodziców rozpoczniemy realizację programu.
Jeżeli Państwo byliście na spotkaniu i wpisaliście się na listę badań, to obecnie oczekujecie tylko na przeprowadzenie badań.
Natomiast  pozostałych rodziców, którzy nie uczestniczyli w spotkaniu organizacyjnym ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU w BEZPŁATNYCH badaniach. 
Można jeszcze się zapisać. Należy niezwłocznie zadzwonić lub udać się do sekretariatu szkoły i podpisać formularz zgody.
Program finansowany jest przez Gminę Zbąszynek i dofinansowany z LOW NFZ.
Zadbaj o zdrowie swojego dziecka. 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny obsługi petentów:
         poniedziałek           7:30 - 17:00
         wtorek - piątek        7:30 - 13:00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego